masi
08 دی 1401 - 16:24

پیکر مطهر ۲ شهید گمنام در جمع ورزشکاران مشهدی تشییع شد

مشهد ـ پیکر مطهر ۲ شهید گمنام دوران دفاع مقدس با حضور جمعی از ورزشکاران شهر مشهد در محل سازمان تربیت بدنی خراسان رضوی تشییع شد.

به گزارش خبرنگار مهر، پیکر مطهر ۲ شهید گمنام ظهر پنجشنبه با حضور جمعی از ورزشکاران شهر مشهد در محل سازمان تربیت بدنی استان خراسان رضوی تشییع شد.

مراسم وداع با پیکر پاک شهدای گمنام در سالن شهید بهشتی و با حضور جمعی از قهرمانان ورزشی، ورزشکاران زن و مرد، رؤسای هیأت‌های ورزشی به همراه مدیران و کارکنان اداره کل ورزش و جوانان برگزار شد.

پس از وداع ورزشکاران با پیکر مطهر این ۲ شهید گمنام، مراسم تشییع از محل اداره کل ورزش و جوانان تا میدان جانباز شهر مشهد انجام شد.

روحیه و تفکر بسیجی به دنبال تهذیب، تحصیل و ورزش است

در این مراسم علی اکبر هاشمی جواهری، مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی اظهار کرد: قهرمانانی که روحیه و تفکر بسیجی دارند الگوی واقعی هستند.

مدیر کل ورزش و جوانان خراسان رضوی اظهار کرد: روحیه و تفکر بسیجی به دنبال تهذیب، تحصیل و ورزش است و زمانی که این روحیه در یک جوان جمع شود، برای خودش دارای ارزش می‌شود و خودش را محترم می‌شمارد و همه موازین را رعایت می‌کند.

وی با تاکید براینکه ورزش باید اعتقادی باشد، خاطر نشان کرد: افراد باید از روی اعتقاد به سوی ورزش بروند وکسی که به ورزش روی می‌آورد، برای خود احترام قائل می‌شود.

منبع: مهر
شناسه خبر: 942338